Esimene ja kõige tähtsam ülesanne meie puhkekeskuses on muidugi lõõgastada keha ja vaimu ning kogu hingest nautida ennast ja toredaid inimesi enda ümber. Aga et kõik külalised saaksid meilt kaasa võtta vaid häid mälestusi ning kogeda sõbralikkust ja lugupidamist, tuleb täita järgmisi reegleid:
 1. Puhkekeskuse siseruumides välisjalatsitega ei käida.
 2. Ruumides on suitsetamine keelatud. Väljas suitsetades aseta suitsukonid tuhatoosi.
 3. Kui kasutad puhkekeskuse majades leiduvaid nõusid ja grilltarvikuid, pese need enne lahkumist ja aseta puhtad nõud neile ettenähtud kohale.
 4. Meie saun on vihtlemise vaba. Keelatud on ka mis tahes aroomide lisamine leiliveele või kerisele ning leiliruumis kehahooldusvahendite kasutamine.
 5. Saunalaval kasuta istumise all rätikut.
 6. Majas olevaid esemeid (mööbel, tehnika, nõud jne) on keelatud ümber paigutada ja majast välja viia.
 7. Lõket tohib teha ainult selleks ettenähtud kohas. Õueküünalde põletamine mis tahes puitpindadel, sh paadisillal ja terrassil ei ole lubatud.
 8. Lemmiklooma omanik on kohustatud koristama oma lemmiklooma järelt. Samuti vastutab omanik lemmiklooma tekitatud kahju (nii materiaalse kui tervisekahju) eest.
 9. Öörahu algab puhkekeskuses kell 23.00 ja kestab kuni kella 6.00-ni. 
 10. Väljaregistreerimisel tagasta toa võti ning tasu kõikide kasutatud teenuste eest. 
 11. Puhkekeskuse ruumid ja territoorium tuleb rendileandjale tagastada samas seisukorras, kui need olid rentnikule andmise hetkel. Külastaja peab võimaldama puhkekeskuse esindajal enne lahkumist ruumid üle vaadata.
 12. Külastaja, kes lõhub või rikub keskuse inventari, on kohustatud tema poolt tekitatud kahju hüvitama vastavalt vara maksumuse või taastamise turuväärtusele.
 13. Puhkekeskus ei vastuta kliendi poolt valveta jäetud isiklike asjade kadumise või hävimise eest. 

NB! Kodukorra mittelugemine ei vabasta puhkekeskuse külastajat kohustusest kodukorrast kinni pidada.

Foto: Grethe Rõõm Grethe Rõõm – #lubarõõmu