1. Puhkekeskuse siseruumides välisjalatsitega ei käida.
 2. Ruumides on suitsetamine keelatud. Väljas suitsetades tuleb suitsukonid asetada tuhatoosi või muusse selleks ette nähtud kohta.
 3. Kui külastaja soovib kasutada puhkekeskuse majades leiduvaid nõusid ja grilltarvikuid, tuleb need enne lahkumist pesta ja ettenähtud kohale asetada.
 4. Meie saun on vihtlemise vaba. Keelatud on ka mis tahes aroomide lisamine leiliveele või kerisele ning leiliruumis kehahooldusvahendite kasutamine.
 5. Saunalaval tuleb istumise all kasutada rätikut.
 6. Majas olevaid esemeid (mööbel, tehnika, nõud jne) on keelatud ümber paigutada ja majast välja viia.
 7. Lõket tohib teha ainult selleks ettenähtud kohas. Õueküünalde põletamine mis tahes puitpindadel, sh paadisillal ja terrassil ei ole lubatud.
 8. Lemmiklooma omanik on kohustatud koristama oma lemmiklooma järelt. Samuti vastutab omanik lemmiklooma tekitatud kahju (nii materiaalse kui tervisekahju) eest.
 9. Öörahu algab puhkekeskuses kell 23.00 ja kestab kuni kella 6.00-ni. 
 10. Väljaregistreerimisel tuleb tagastada toa võti ning tasuda kõikide kasutatud teenuste eest. 
 11. Puhkekeskuse ruumid ja territoorium tuleb rendileandjale tagastada samas seisukorras, kui need olid rentnikule andmise hetkel. Külastaja peab võimaldama puhkekeskuse esindajal enne lahkumist ruumid üle vaadata.
 12. Külastaja, kes lõhub või rikub keskuse inventari, on kohustatud tema poolt tekitatud kahju hüvitama vastavalt vara maksumuse või taastamise turuväärtusele.
 13. Puhkekeskus ei vastuta kliendi poolt valveta jäetud isiklike asjade kadumise või hävimise eest. 

NB! Kodukorra mittelugemine ei vabasta puhkekeskuse külastajat kohustusest kodukorrast kinni pidada.

Foto: Grethe Rõõm Grethe Rõõm – #lubarõõmu